fbpx

STAGE PLAN

DOKUMENTY

KONTAKTY

STAGE
PLANE

Obsazení bicí, baskytara (bass synth), kytara, violoncello, zpěv.

Ke stažení

dokumenty

Technické informace pro zvukaře

Pro IEM používáme Behringer X32 Rack. Splitter 16ch. Dva 5m páráky (8ch každý) XLR do stageboxu zvukaře.

Pro pořadatele

Při plánování je potřeba počítat s tím, že příprava pódia nám zabere min. 30 minut. Jelikož máme svůj In-Ear Monitoring zkracuje se tím zvuková zkouška.

Repertoárový list   Logo (bílé+černé)  Plakát menší (2 MB) Plakát plné rozlišení (23 MB)  

Povídání o kapele

Hudbu Nitere Live je možné zařadit do žánru Classical Crossover. který kombinuje moderní techniky s  tradičními klasickými prvky, jako jsou operní vokály, začlenění smyčcových nástrojů nebo plnou orchestrální aranž, a aplikuje je na populární hudbu a další hudební styly. Crossoverový zpěvák tak používá krom operního vokálu také další styly hlasového projevu od populárního, jazzového, rockového zpěvu až k samotnému hlasovému experimentování.  Přestože se crossover stal teprve nedávno uznávaným žánrem sám o sobě, má ve skutečnosti dlouhou tradici.

Kapela Nitere Live vznikla v roce 2021 na základě studiového projektu. První skladby byly ve studiu natočeny v roce 2017. Od začátku pracuje s hudebními žánry jako s barvami, které podmalovávají celkovou náladu a podílejí se na vyjádření textu. Symfonické aranže kombinuje s dalšími hudebními styly (pop, dance, folk, blues, rock, …) Na aranžích spolupracuje s hudebním producentem Johnym Bartoschkem. V instrumentálních mezihrách dává sólovým nástrojům prostor pro improvizaci. Postupem času si tato hudba vyžádala audiovizuální provedení a vzniklo tak hudebně výtvarné představení ViVO KREATIVO s výtvarníky z Orlicka. V roce 2023 dále vznikla i akustická verze koncertu pro komorní kulturní akce. 

Kontakt

Pavlína Kalousová Hocková

  nitere.cz@gmail.com

  +420 776 15 16 17

Ľudovít Marcinčín

  +420 724 75 56 57

  ludovit.marcincin@gmail.com